PIC18F46K80-E/P
MFR.Part #
PIC18F46K80-E/P
JLCPCB Part #
C648041
Package
PDIP-40
Description
-40℃~+125℃ 1.8V~5.5V 12bit 1KB 3.6KB 35 64KB 64MHz 8 Bit Built-in FLASH PIC PDIP-40 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS