PIC18F45Q71-I/P
MFR.Part #
PIC18F45Q71-I/P
JLCPCB Part #
C20297146
Package
PDIP-40
Description
-40℃~+85℃ 1.8V~5.5V 256Byte 2KB 32KB 37 64MHz 8 Bit Built-in+External FLASH PIC PDIP-40 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS