PIC18F45K20-I/ML
MFR.Part #
PIC18F45K20-I/ML
JLCPCB Part #
C642289
Package
QFN-44(8x8)
Description
-40℃~+85℃ 1.5KB 1.8V~3.6V 10bit 256Byte 32KB 35 64MHz 8 Bit Built-in FLASH PIC QFN-44(8x8) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS