PIC18F45K20-E/P
MFR.Part #
PIC18F45K20-E/P
JLCPCB Part #
C648010
Package
PDIP-40
Description
-40℃~+125℃ 1.5KB 1.8V~3.6V 10bit 256Byte 32KB 35 48MHz 8 Bit Built-in FLASH PIC PDIP-40 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS