PIC18F25K50-I/SS
MFR.Part #
PIC18F25K50-I/SS
JLCPCB Part #
C641857
Package
SSOP-28-208mil
Description
-40℃~+85℃ 10bit 2.3V~5.5V 22 256Byte 2KB 32KB 48MHz 8 Bit Built-in FLASH PIC SSOP-28-208mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS