PIC18F24Q10T-I/SS
MFR.Part #
PIC18F24Q10T-I/SS
JLCPCB Part #
C628979
Package
SSOP-28-208mil
Description
-40℃~+85℃ 1.8V~5.5V 10bit 16KB 1KB 25 256Byte 5bit 64MHz 8 Bit Built-in FLASH PIC SSOP-28-208mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS