PIC18F23K22-E/SO
MFR.Part #
PIC18F23K22-E/SO
JLCPCB Part #
C646447
Package
SOIC-28-300mil
Description
-40℃~+125℃ 10bit 2.3V~5.5V 24 256Byte 48MHz 512Byte 8 Bit 8KB Built-in FLASH PIC SOIC-28-300mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS