PIC17C766-33/PT
MFR.Part #
PIC17C766-33/PT
JLCPCB Part #
C635535
Package
TQFP-80(12x12)
Description
0℃~+70℃ 10bit 32KB 33MHz 4.5V~5.5V 66 8 Bit 902Byte External OTP PIC TQFP-80(12x12) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS