PIC17C756A-33I/L
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
PIC17C756A-33I/L
JLCPCB Part #
C647243
Package
PLCC-68(24.2x24.2)
Description
-40℃~+85℃ 10bit 32KB 33MHz 4.5V~5.5V 50 8 Bit 902Byte External OTP PIC Power-on reset (POR)、Undervoltage detection (BOR/LVD/LVR/LVI)、Watchdog reset PLCC-68(24.2x24.2) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS