PIC18F47Q43-I/MP
MFR.Part #
PIC18F47Q43-I/MP
JLCPCB Part #
C638944
Package
QFN-40-EP(5x5)
Description
-40℃~+85℃ 1.8V~5.5V 128KB 12bit 1KB 36 64MHz 8 Bit 8KB 8bit Built-in FLASH PIC Power-on reset (POR)、Undervoltage detection (BOR/LVD/LVR/LVI)、Built-in general-purpose timer、Hardware CRC、Window watchdog (WWDG)、Stack overflow reset QFN-40-EP(5x5) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS