PIC16CE623-20/SO
MFR.Part #
PIC16CE623-20/SO
JLCPCB Part #
C642641
Package
SOIC-18-300mil
Description
0℃~+70℃ 128Byte 13 20MHz 3V~5.5V 8 Bit 896Byte 96Byte External OTP PIC SOIC-18-300mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS