PIC16C77-10I/PT
MFR.Part #
PIC16C77-10I/PT
JLCPCB Part #
C634305
Package
TQFP-44(10x10)
Description
-40℃~+85℃ 10MHz 14KB 33 368Byte 4V~6V 8 Bit External OTP PIC TQFP-44(10x10) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS