ATXMEGA32A4U-AU
MFR.Part #
ATXMEGA32A4U-AU
JLCPCB Part #
C99821
Package
TQFP-44(10x10)
Description
-40℃~+85℃ 1.6V~3.6V 12bit 12bit 1KB 32KB 32MHz 34 4KB 8/16 Bit AVR Built-in FLASH TQFP-44(10x10) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS