PIC16C77-10I/P
MFR.Part #
PIC16C77-10I/P
JLCPCB Part #
C647795
Package
PDIP-40
Description
-40℃~+85℃ 10MHz 14KB 33 368Byte 4V~6V 8 Bit 8bit External OTP PIC PDIP-40 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS