PIC16C74BT-20I/L
MFR.Part #
PIC16C74BT-20I/L
JLCPCB Part #
C633239
Package
PLCC-44(16.6x16.6)
Description
-40℃~+85℃ 192Byte 20MHz 33 4V~5.5V 7KB 8 Bit 8bit External OTP PIC PLCC-44(16.6x16.6) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS