PIC16C74A-20E/P
MFR.Part #
PIC16C74A-20E/P
JLCPCB Part #
C184844
Package
PDIP-40
Description
-40℃~+125℃ 192Byte 20MHz 33 4V~6V 7KB 8 Bit 8bit External OTP PIC PDIP-40 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS