PIC16C73B-20I/SO
MFR.Part #
PIC16C73B-20I/SO
JLCPCB Part #
C646170
Package
SOIC-28-300mil
Description
-40℃~+85℃ 192Byte 20MHz 22 4V~5.5V 7KB 8 Bit 8bit External OTP PIC SOIC-28-300mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS