PIC16C73A-20/SO
MFR.Part #
PIC16C73A-20/SO
JLCPCB Part #
C646165
Package
SOIC-28-300mil
Description
0℃~+70℃ 192Byte 20MHz 22 4V~6V 7KB 8 Bit 8bit External OTP PIC SOIC-28-300mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS