PIC16C71-20I/SO
MFR.Part #
PIC16C71-20I/SO
JLCPCB Part #
C642619
Package
SOIC-18-300mil
Description
-40℃~+85℃ 1.75KB 13 20MHz 36Byte 4V~6V 8 Bit 8bit External OTP PIC SOIC-18-300mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS