PIC16C64AT-10/PQ
MFR.Part #
PIC16C64AT-10/PQ
JLCPCB Part #
C632615
Package
MQFP-44(10x10)
Description
0℃~+70℃ 10MHz 128Byte 3.5KB 33 4V~6V 8 Bit External OTP PIC MQFP-44(10x10) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS