PIC16C63A-20E/SO
MFR.Part #
PIC16C63A-20E/SO
JLCPCB Part #
C646121
Package
SOIC-28-300mil
Description
-40℃~+125℃ 192Byte 20MHz 22 4V~5.5V 7KB 8 Bit External OTP PIC SOIC-28-300mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS