PIC16C621-20E/P
MFR.Part #
PIC16C621-20E/P
JLCPCB Part #
C646844
Package
PDIP-18
Description
-40℃~+125℃ 1.75KB 13 20MHz 3V~6V 8 Bit 80Byte External OTP PIC PDIP-18 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS