PIC16C620-20/SS
MFR.Part #
PIC16C620-20/SS
JLCPCB Part #
C639113
Package
SSOP-20-208mil
Description
0℃~+70℃ 13 20MHz 3V~6V 8 Bit 80Byte 896Byte External OTP PIC SSOP-20-208mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS