PIC16C620-20I/SO
MFR.Part #
PIC16C620-20I/SO
JLCPCB Part #
C642572
Package
SOIC-18-300mil
Description
-40℃~+85℃ 13 20MHz 3V~6V 8 Bit 80Byte 896Byte External OTP PIC SOIC-18-300mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS