PIC12C671-10I/SM
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
PIC12C671-10I/SM
JLCPCB Part #
C638347
Package
SOIC-8-208mil
Description
-40℃~+85℃ 1.75KB 10MHz 128Byte 3V~5.5V 5 8 Bit 8bit Built-in OTP PIC SOIC-8-208mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS