MXSMLG43AE3
MFR.Part #
MXSMLG43AE3
JLCPCB Part #
C2628058
Package
DO-215AB(SMLG)
Description
-65℃~+150℃ 2uA 3kW 43.2A 43V 47.8V 69.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-215AB(SMLG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS