MXSMLG24AE3
MFR.Part #
MXSMLG24AE3
JLCPCB Part #
C2627983
Package
DO-215AB(SMLG)
Description
24V 26.7V 2uA 38.9V 3kW 77.2A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-215AB(SMLG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS