MXSMLG170CA
MFR.Part #
MXSMLG170CA
JLCPCB Part #
C2633191
Package
DO-215AB(SMLG)
Description
-65℃~+150℃ 11A 170V 189V 275V 2uA 3kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMLG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS