MXSMCJLCE24AE3
MFR.Part #
MXSMCJLCE24AE3
JLCPCB Part #
C2629013
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 100pF 24V 29.5V 38.9V 39A@10/1000us 5uA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS