SMDJ10A-HRAT7
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ10A-HRAT7
JLCPCB Part #
C1977687
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1 10V 11.1V 176.5A 17V 2uA 3kW@10/1000us TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS