MXSMCJ28AE3/TR
MFR.Part #
MXSMCJ28AE3/TR
JLCPCB Part #
C7316788
Package
SMCJ(DO-214AB)
Description
28V 31.1V 45.4V TVS SMCJ(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS