MXSMCGLCE150A
MFR.Part #
MXSMCGLCE150A
JLCPCB Part #
C2630072
Package
DO-215AB(SMCG)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 150V 167V 243V 6.2A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS