MXSMCG22A
MFR.Part #
MXSMCG22A
JLCPCB Part #
C2630577
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 1uA 22V 24.4V 35.5V 42.2A TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS