MXSMCG17CAE3
MFR.Part #
MXSMCG17CAE3
JLCPCB Part #
C2635990
Package
DO-215AB(SMCG)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 17V 18.9V 27.6V 53.3A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS