MXSMBJSAC26E3
MFR.Part #
MXSMBJSAC26E3
JLCPCB Part #
C3701068
Package
SMBJ(DO-214AA)
Description
-65℃~+150℃ 11.1A 26V 28.9V 30pF 42.3V 500W 5uA TVS Unidirectional SMBJ(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)