MXSMBJ64CAE3
MFR.Part #
MXSMBJ64CAE3
JLCPCB Part #
C2630415
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
103V 5.8A 600W 64V 71.1V TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS