MXSMBJ51CA/TR
MFR.Part #
MXSMBJ51CA/TR
JLCPCB Part #
C20296484
Package
SMBJ(DO-214AA)
Description
51V 62.7V 7.3A@10/1000us 82.4V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMBJ(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS