MRF24J40MAT-I/RM
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MRF24J40MAT-I/RM
JLCPCB Part #
C184663
Package
SMD,1.1x0.7mm
Description
-94dBm 0dBm 19mA 2.4GHz 23mA Module reset function、Integrated antenna、Integrated phase-locked loop、AES encryption SPI SMD,1.1x0.7mm RF Modules ROHS