TC1014-3.3VCT713
MFR.Part #
TC1014-3.3VCT713
JLCPCB Part #
C626340
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 3.3V 50mA 50uA 6V 85mV@(50mA) 9dB@(1kHz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS