MXSMBG26CA
MFR.Part #
MXSMBG26CA
JLCPCB Part #
C2629079
Package
DO-215AA(SMBG)
Description
-65℃~+150℃ 14.2A 26V 28.9V 42.1V 600W Bidirectional TVS DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS