MCP1322T-29LE/OT
MFR.Part #
MCP1322T-29LE/OT
JLCPCB Part #
C145416
Description
-40℃~+125℃ 1 1V~5.5V 1uA 2.9V 200ms Active Low Manual reset input Open-drain Voltage monitor SOT-23-5 Supervisor and Reset ICs ROHS