MXSMBG14AE3
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MXSMBG14AE3
JLCPCB Part #
C2630269
Package
DO-215AA(SMBG)
Description
14V 15.6V 23.2V 25.8A 600W TVS DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS