MXPLAD6.5KP16A
MFR.Part #
MXPLAD6.5KP16A
JLCPCB Part #
C2630000
Description
16V 17.8V 250A 26V 6.5kW TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS