AT90CAN128-16AUR
MFR.Part #
AT90CAN128-16AUR
JLCPCB Part #
C619279
Package
TQFP-64(14x14)
Description
-40℃~+85℃ 10bit 128KB 16MHz 2.7V~5.5V 4KB 4KB 53 8 Bit AVR Built-in FLASH Power-on reset (POR)、Undervoltage detection (BOR/LVD/LVR/LVI)、Watchdog reset、Built-in general-purpose timer、Programmable watchdog TQFP-64(14x14) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS