MXPLAD36KP36AE3
MFR.Part #
MXPLAD36KP36AE3
JLCPCB Part #
C2631478
Description
-55℃~+150℃ 36V 36kW 40V 58.1V 620A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS