MXPLAD36KP28A
MFR.Part #
MXPLAD36KP28A
JLCPCB Part #
C2631573
Description
-55℃~+150℃ 28V 31.1V 36kW 46.4V 776A TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS