MXPLAD36KP100A
MFR.Part #
MXPLAD36KP100A
JLCPCB Part #
C2631888
Description
-55℃~+150℃ 100V 111V 162V 223A 36kW TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS