MXPLAD30KP78AE3
MFR.Part #
MXPLAD30KP78AE3
JLCPCB Part #
C2632943
Description
-55℃~+150℃ 126V 240A 30kW 78V 86.7V TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS