MXPLAD30KP58A
MFR.Part #
MXPLAD30KP58A
JLCPCB Part #
C2632630
Description
-55℃~+150℃ 30kW 318A 58V 64.4V 93.6V TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS