MXPLAD30KP260A
MFR.Part #
MXPLAD30KP260A
JLCPCB Part #
C2632660
Description
-55℃~+150℃ 260V 289V 30kW 419V 71A TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS